Ogłoszenia: 16.10. 2016 – XXIX Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę 60 zł.: Jadwiga Rębisz, Ewelina Piskorowska, Irena Szwed. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o piękno i czystość naszej świątyni.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    w poniedziałek – św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika;
    we wtorek – święto św. Łukasza Ewangelisty;
    w środę – bł. ks. Jerzego Popiełuszki, męczennika;
    w czwartek – św. Jana Kantego, kapłana;
    w piątek – bł. Jakuba Strzemię, biskupa;
    w sobotę – święto rocznicy poświęcenia bazyliki katedralnej w Sandomierzu.
  3. Zachęcamy do wspólnej różańcowej modlitwy w kościele.
  4. W przyszłą niedzielę początek Tygodnia Misyjnego. Taca w tym dniu przeznaczona zostanie na misje.
  5. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru są cuda za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
  6. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Bardzo proszę, by pamiętać o segregacji śmieci na cmentarzu.
  7. Jeśli myślimy o zmarłych, to najważniejsza sprawą jest nasza pamięć modlitewna. Kościół daje nam możliwość zyskiwania odpustu i ofiarowania go za zmarłych. Na stoliku pod chórem znajdują się karki wypominkowe. Jeśli ktoś chciałby, aby za jego zmarłych modlić się w konkretny dzień to proszę na kartce wpisać datę 2.11 – 9.11 (3.11 czwartek rano).
  8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii:
    Masłowska Dorota Wilcza Wola 150zł.
    Bajek Zuzanna Start Nart 300zł.
    Żak Szymon Stary Nart 300zł.
    Cebula Marian Stary Nart 200zł.
  9. Dziś 8 naszych parafian wyjeżdża na modlitewne czuwanie w intencji powołań na Jasnej Górze.