Ogłoszenia: 08.01. 2017 – Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dziś zatrzymajmy się przy chrzcielnicy w naszym kościele, aby podziękować za dar dziecięctwa Bożego, ale także zdać sobie sprawę z naszej odpowiedzialności za budowanie Kościoła na ziemi, za głoszenie innym Chrystusa.
  2. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół: Ewa Guściora, Mieczysław Kolasa, Stanisława Klecha. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o wygląd naszej świątyni.
  3. Dziś na sumie spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.
  4. Za tydzień 15.01 w Jacie odbędą się obchody jubileuszy małżeńskich, Uroczystość rozpocznie się Mszą św. o godz. 11.00, pamiętajmy w modlitwach o czcigodnych Jubilatach.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, w tym tygodniu tematem numeru jest: Rok św. Brata Alberta.
  6. Ciąg dalszy wizyty duszpasterskiej, przypominam, że Msza św. jutro rano o godz. 8.00.
    Marek Chudzik – syn Stanisława i Lucyny, kawaler ze Starego Nartu
    Justyna Sroczyk – córka Wiesława i Krystyny, panna z Rakszawy, par. Trzeboś – zapowiedź 2.
    Beata Kobylarz – córka Eugeniusza i Bożeny, panna z Nowego Nartu
    i Krzysztof Mirosław Robótka – syn Mariana i Renaty, kawaler z Niska, par. MB Fatimskiej – zapowiedź 2.
  8. W minionym tygodniu do wieczności odeszła śp. Józefa Chudzik. Polecając ją Miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...