Ogłoszenia: 1.10. 2017 – XXVI Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz złożyły ofiarę 60zł.: Maria Klecha, Aldona Klecha, Grażyna Kołodziej. Proszę, by w tym tygodniu o piękno i czystość naszej świątyni zatroszczyły się kolejne rodziny.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży św. Hiacynty i Franciszka Oliwii Rębisz, w następną niedzielę zapraszam Różę św. Jadwigi Anieli Kobylarz.
  3. W tym tygodniu patronują nam:
    w poniedziałek – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów;
    w środę – wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu;
    w czwartek – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej;
    w sobotę – wspomnienie NMP Różańcowej.
  4. Dziś na sumie na sumie poświęcenie i rozdanie różańców dla uczniów klas III, a po sumie zmiana Tajemnic Różańca.
  5. Zachęcamy do wspólnej różańcowej modlitwy w kościele.Różaniec w dni powszednie odprawiamy po Mszy Św. o 17.00, a w niedziele o godz. 15.00.
  6. W środę Msze św., Różaniec i Nowenna w starym kościele.
  7. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Rano odwiedzę chorych w domach. O 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.
  8. Za tydzień Dzień Papieski. Przed kościołem będzie zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  9. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest „Polska opleciona Różańcem” oraz „Wołanie o trzeźwość”.
  10. Jubileusze małżeńskie w miesiącu wrześniu:
    59 rocznica: Pikor Maria i Józef – Stary Nart;
    58 rocznica: Piróg Władysława i Stanisław – Nowy Nart;
    45 rocznica: Smusz Maria i Józef – Gwoździec;
    45 rocznica: Kobylarz Krystyna i Marian – Podbór;
    35 rocznica: Dziadura Maria i Jan – Gwoździec.
  11. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
    Katarzyna Stanisława Klecha – córka Mariana i Zofii, panna ze Starego Nartu
    i Paweł Krzysztof Laufer – syn Stanisława i Haliny, kawaler z Jeżowego, par. Narodzenia NMP – zapowiedź 1.
    Sabina Stanisława Chudzik – córka Józefa i Haliny, panna ze Starego Nartu,
    i Tomasz Andrzej Krajewski – syn Eugeniusza i Elżbiety, kawaler ze Stobiernej, parafia Zawada – zapowiedź 1.
  12. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Grażyna i Kazimierz Pikor Stary Nart 200zł., Krystyna i Józef Chrząstek Stary Nart 200zł., Antoni Makowski Stary Nart 100zł., Józefa Sasiela Stary Nart 30zł. W październiku zbiórka na Seminarium i ogrzewanie.
  13. Przy budowie ogrodzenia pracowali: Mirosław Bajek, Szczepan Kopeć, Józef Piróg, Piotr Sądej, Kazimierz Niedziałek, Piotr Bajek, Antoni Piela, Ryszard Drelich, Tadeusz Kowal, Ryszard Fusiek, Tomasz Smrek, Andrzej Stój. Marek Bajek deski – serdecznie dziękuje.
  14. Podpisano umowy odnośnie budowy kanalizacji.
Joomla template by Joomlashine.com