Ogłoszenia: 8.10. 2017 – XXVII Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały nowy i stary kościół oraz zakupiły nowe kwiaty: Katarzyna Fila, Krystyna Stec, Ewelina Dudzik. Proszę, by w tym tygodniu o piękno i czystość naszej świątyni zatroszczyły się kolejne rodziny.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży św. Jadwigi Anieli Kobylarz, w następną niedzielę zapraszam Różęśw. Jana Kantego Edwarda Jarosz.
  3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    w poniedziałek – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, patrona diecezji;
    w piątek – bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana.
  4. Zachęcamy do wspólnej różańcowej modlitwy w kościele.
  5. Dziś XVII Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  6. We piątek dzień imienin ks. bpa Edwarda Frankowskiego. Pamiętajmy w naszej modlitwie o Jego osobie.
  7. W sobotę przypada Dzień Edukacji Narodowej. Szczególną modlitwą otoczmy nauczycieli, na których barkach spoczywa edukacja i wychowanie młodego pokolenia.
  8. Spotkanie scholii w sobotę o 14.00.
  9. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, w tym tygodniu tematem numeru jest „Różańcowa tarcza”.
  10. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
    Katarzyna Stanisława Klecha – córka Mariana i Zofii, panna ze Starego Nartu
    i Paweł Krzysztof Laufer – syn Stanisława i Haliny, kawaler z Jeżowego, par. Narodzenia NMP – zapowiedź 2.
    Sabina Stanisława Chudzik – córka Józefa i Haliny, panna ze Starego Nartu,
    i Tomasz Andrzej Krajewski – syn Eugeniusza i Elżbiety, kawaler ze Stobiernej, parafia Zawada – zapowiedź 2.
  11. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Teresa i Paweł Jarosz Stary Nart 500zł.
  12. Przez wiatr została uszkodzona figura św. Pawła.
  13. Wczoraj odszedł do Pana Ksiądz Biskup Wacław Świerzawski, biskup senior Diecezji Sandomierskiej.Uroczystości pogrzebowe będą miały miejsce w niedzielę 15 października 2017 r. w Zawichoście oraz w poniedziałek 16 października 2017 r. w Katedrze Sandomierskiej. Polecając śp. Ks. Biskupa Miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie...
Joomla template by Joomlashine.com