Ogłoszenia: 22.10. 2017 – XXIX Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz złożyły ofiarę 60 zł.: Kazimiera Błądek, Zofia Klecha, Maria Kudyba. Proszę, by w tym tygodniu o piękno i czystość naszej świątyni zatroszczyły się kolejne rodziny. Wczorajszym nowożeńcom dziękujemy za piękną dekoracje kwiatową.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży św. Józefa Piotra Rembisz, w następną niedzielę zapraszam Różęśw. Rity Genowefy Sobolewskiej.
  3. Dzisiejsza niedziela w całym Kościele jest poświęcona sprawie misji. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Wielkie dzieło misyjne wspieramy na różne sposoby, dzisiaj także składając na tacę ofiary na pomoc misjonarzom.
  4. W tym tygodniu w liturgii:
    w środę – wspomnienie św. Jana Pawła II;
    w sobotę – święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  5. Zachęcamy do wspólnej różańcowej modlitwy w kościele.
  6. Nasz parafianin Rafał Rębisz z Nowego Nartu wstąpił do Zgromadzenia zakonnego księży Michalitów. W naszych modlitwach prośmy, aby wytrwał na drodze realizacji powołania.
  7. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, w tym tygodniu tematem numeru jest „Tydzień misyjny”.
  8. Bardzo proszę, by pamiętać o segregacji śmieci na cmentarzu.
  9. Na stoliku pod chórem znajdują się karki wypominkowe. Jeśli ktoś chciałby, aby za jego zmarłych modlić się w konkretny dzień to proszę na kartce wpisać datę 2.11 – 9.11 (9.11 czwartek rano).
  10. W sobotę od 10.15 spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych.
  11. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Zofia i Edward Jarosz Gwoździec na ogrodzenie 200zł., Krystyna i Edward Wąsik Łąkieć na ogrodzenie 80zł., ogrzewanie 30zł., na WSD 10zł., Mieczysław Stec Nowy Nart na ogrzewanie 30zł., na WSD 10zł.
  12. Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę cofamy zegarki.
  13. Zmarł śp. Zofia Dul z Pniaków, pogrzeb odbędzie się dziś o 12.00. Módlmy się o spokój jego duszy: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…