Ogłoszenia: 13.05. 2018 – Wniebowstąpienie Pańskie

1. Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, którzy w minionym tygodniu zatroszczyli się o piękno i czystość naszej świątyni i otoczenia. Proszę, by rodzice dzieci, które będą przeżywać Rocznicę I Komunii św. podjęli troskę o naszą świątynię.
  2. Dzisiaj 14 dzieci z naszej parafii przyjmie I Komunię św.; będą teraz przeżywać Biały Tydzień. Za Tydzień Rocznica I Komunii św. dla uczniów klas IV.
  3. Dziękuję za modlitwę Róży św. Barbary Krystyny Chudzik (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę św. Hiacynty i Franciszka Oliwii Rębisz.
  4. Jutro obchodzimy święto św. Macieja, apostoła, a w środę św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.
  5. Od jutra rozpoczyna się Nawiedzenie Rodzin naszej Parafii przez Figurę Matki Bożej Fatimskiej, początek od Łąkcia, potem Pniaki i Podbór. Trwajmy w ufnej modlitwie zapoczątkowanej przez Jerycho Różańcowe.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.
  7. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych.
  8. Zachęcam także do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest „św. Andrzej Bobola”.
  9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii, za tydzień szczegółowo podziękuję.
    Lucyna Naja córka Wiesława i Bogusławy, panna z parafii Górno
    i Józef Czesław Wąsik – syn Edwarda i Krystyny, kawaler z Wilczej Woli – zapowiedź 2.
    Anna Sałek córka Wiesława i Grażyny, panna z Gwoźdźca
    i Krzysztof Karol Markowicz – syn Henryka i Krystyny, kawaler z Zalesia parafia Jata – zapowiedź 2.
  11.  W przyszłą niedzielę, Mszą św. o godz. 13.00 rozpocznie się Jubileusz 70-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Narcie oraz Powiatowy Dzień Strażaka, w czasie którego odbędzie się poświęcenie nowego samochodu strażackiego. Naszą modlitwą wdzięczności obejmiemy wszystkich Druhów Strażaków, a dla zmarłych będziemy prosić o nagrodę w niebie.
    Od jutra od 17.30 prosimy o pomoc w przygotowaniach wszystkich Druhów z Nowego Nartu, których, już bez specjalnych zaproszeń, prosimy na poczęstunek po zakończonych Uroczystościach.
  12. Intencje dla Róż na maj: Aby wierni świeccy wypełniali swoją specyficzną misję, wykorzystując swoje twórcze zdolności, by odpowiadać na wyzwania dzisiejszego świata.
  13. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Stanisława Smusz z Nowego Nartu. Polecając jej duszę Miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...