Ogłoszenia: 17.06. 2018 – XI Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz zakupiły kwiaty za 75zł.: Mirosław Fila, Krystyna Stój, Justyna Płaza. Proszę, by kolejne rodziny podjęły troskę o naszą świątynię.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży św. Rity Genowefy Sobolewskiej (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę św. Teresy od Dzieciątka Jezus Bronisławy Szot.
  3. Dziś od godz. 14.00 odbędzie się Piknik Rodzinny przy szkole w Starym Narcie.
  4. Spowiedź przed zakończeniem roku szkolnego i odpustem będzie w środę (20.06) od 17.00 do 18.00. Z racji Odpustu, w przyszłą niedzielę po sumie, udamy się na cmentarz z modlitwą za naszych zmarłych parafian.
  5. W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.
  6. W sobotę swoimi modlitwami obejmijmy także wszystkich naszych ojców, zarówno żyjących, jak i zmarłych.
  7. W sobotę także spotkanie scholii o godz. 14.00.
  8. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest: Ojciec – filar rodziny.
  9. Trwa Nawiedzenie Rodzin naszej Parafii przez Figurę Matki Bożej Fatimskiej, dziękuję Rodzinom za ich obecność na Mszy św. i przystąpienie do Komunii św. w dniu Nawiedzenia.
  10. Z okazji jubileuszu, 30 czerwca o godz. 18.00 w zamku Krzyżtopór w Ujeździe będzie premiera „Oratorium o Męczennikach Sandomierskich”. Dla chętnych uczestników są przygotowane bezpłatne karty wstępu. Zamówienia jeszcze tylko dziś w zakrystii.
  11. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Elżbieta i Edward Skiba Nowy Nart 500zł.
    Angelika Elżbieta Kobylarz – córka Piotra i Krystyny, panna z parafii Nowosielec
    i Dawid Koc – syn Mieczysława i Grażyny, kawaler ze Starego Nartu – zapowiedź 3.
    Paulina Magdalena Rembisz – córka Grzegorza i Wandy, panna z Nowego Nartu
    i Sebastian Kacper Olszowy – syn Zbigniewa i Stanisławy, kawaler z Cholewianej Góry – zapowiedź 1.