Ogłoszenia: 24.06. 2018 – Narodzenie św. Jana Chrzciciela

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz złożyły ofiarę  60zł.: Genowefa Krawiec, Marian Wolak, Danuta Bednarz. Proszę, by kolejne rodziny podjęły troskę o naszą świątynię.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus Bronisławy Szot (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę Matki Bożej Częstochowskiej Zofii Klecha.
  3. We środę przeżywać będziemy Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msze Święte będą o godzinie 8.00, 10.30 (suma) i 18.00. Proszę, aby strażacy zajęli się prowadzeniem procesji po sumie; młodzież, która opiekuje się swoimi obrazami, figurami poniosła je podczas procesji; dzieci przyszły do sypania kwiatów.
  4. W liturgii będziemy jeszcze wspominać:
    w czwartek – św. Ireneusza, biskupa i męczennika;
    w piątek – Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła - nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Za tydzień Adoracja Najświętszego Sakramentu, na sumie spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.
  6. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest: Wielki szturm modlitwy za Ojczyznę oraz Pasja życia.
  7. Porządki na cmentarzu (proszę zabierać wieńce, segregować śmieci).
  8. Trwa Nawiedzenie Rodzin naszej Parafii przez Figurę Matki Bożej Fatimskiej, dziękuję Rodzinom za ich obecność na Mszy św. i przystąpienie do Komunii św. w dniu Nawiedzenia.
  9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.
    Paulina Magdalena Rembisz – córka Grzegorza i Wandy, panna z Nowego Nartu
    i Sebastian Kacper Olszowy syn Zbigniewa i Stanisławy, kawaler z Cholewianej Góry – zapowiedź 2.