Ogłoszenia: 15.07. 2018 – XV Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz zakupiły kwiaty za 100zł.: Klaudia Fila, Anna Olejarz, Władysława Kopeć. Proszę, by kolejne rodziny podjęły troskę o naszą świątynię.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy Władysławy Rembisz (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę Matki Bożej Różańcowej Teresy Jarosz.
  3. W tym tygodniu patronują nam:
    w poniedziałek – Najświętsza Maryja Panna z Góry Karmel;
    w piątek – bł. Czesław, kapłan.
  4. Z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia Św. Krzysztofa, patrona kierowców, za tydzień po każdej Mszy Św. błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów.
  5. Tradycyjnie od 4 do 12 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę, szczegóły w zakrystii.
  6. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest: „Papiestwo”.
  7. Trwa Nawiedzenie Rodzin naszej Parafii przez Figurę Matki Bożej Fatimskiej, dziękuję Rodzinom za ich obecność na Mszy św. i przystąpienie do Komunii św. w dniu Nawiedzenia.
    Anna Maria Drozd – córka Emila i Heleny, panna z parafii Grębów
    i Krzysztof Wojciech Wąsik syn Edwarda i Krystyny, kawaler z Wilczej Woli – zapowiedź 2.
    Natalia Mariola Chudzik – córka Stanisława i Lucyny, panna ze Starego Nartu (Podbór)
    i Paweł Edward Kuryś syn Mieczysława i Danuty, kawaler z Jeżowego, parafia Narodzenia NMP – zapowiedź 1.
  9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Paweł Tomczyk 50zł.
  10. Trwają prace wykończeniowe w podziemiach kościoła oraz remontowe frontonu naszej świątyni.
  11. Wczoraj do wieczności odszedł: śp. Emilian Szwed z Gwoźdźca, tata ks. Alka, pogrzeb odbędzie się jutro o 16.00. Polecając go Miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...