Ogłoszenia: 16.09. 2018 – XXIV Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz zakupiły kwiaty: Aniela Panek, Genowefa Puzio, Krystyna Fila. Proszę, by kolejne rodziny podjęły troskę o naszą świątynię.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży Matki Bożej Częstochowskiej Zofii Klecha (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę Matki Bożej Fatimskiej Genowefy Krawiec.
  3. Dziękuję także dzieciom, młodzieży, rodzicom i nauczycielom za wspólną modlitwę w Tygodniu Wychowania, zapraszam we wtorek w święto św. Stanisława Kostki.
  4. Dziś na sumie przyjęcie nowych ministrantów, a po Mszy św. spotkanie przed Bierzmowaniem.
  5. W tym tygodniu wspominamy:
    we wtorek – św. Stanisław Kostka, patrona dzieci i młodzieży;
    w czwartek – święci męczennicy z Korei;
    w piątek – św. Mateusz, Apostoł i Ewangelista.
  6. Diecezjalna pielgrzymka do patronów diecezji: św. Stanisława Biskupa i Męczennika do Krakowa (Msza święta na Wawelu)oraz bł. Wincentego Kadłubka w Jędrzejowie, odbędzie się w sobotę, 22 września, zapisy już od dziś w zakrystii (po cztery osoby z parafii).
  7. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, wiele ciekawych artykułów m. in. o Środkach Społecznego Przekazu oraz o Lukasie, Przyjacielu Świętych Pastuszków.
  8. Dziękuję Rodzinom za ich obecność na Mszy św. i przystąpienie do Komunii św. w dniu Nawiedzenia Figury Matki Bożej Fatimskiej.
  9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.
  10. Ogłoszenie dla mieszkańców Starego Nartu.
    Wójt Gminy Jeżowe oraz Sołtys Starego Nartu, zapraszają na zebranie wiejskie, które odbędzie się dnia 18.09.2018r. (tj. wtorek) o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej O.S.P w Starym Narcie. Celem zebrania będzie ustalanie funduszu sołeckiego na rok 2019 oraz sprawy różne. Prosimy o liczne przybycie.
  11. Jutro o 15.00 odbędzie się pogrzeb śp. Antoniego Puzio z Podboru, polecając jego duszę Miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...
  12. Kontynuujemy prace przy naszym kościele.