Ogłoszenia: 11.11.2018 – XXXII Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz zakupiły kwiaty: Krystyna Kowal, Irena Chudzik, Adela Fila. Proszę, by kolejne rodziny podjęły troskę o naszą świątynię.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży św. Józefa Piotra Rembisz (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę św. Rity Genowefy Sobolewskiej.
  3. Dziś w Święto Niepodległości modlimy się w intencji naszej Ojczyzny oraz wszystkich, którzy swe życie oddali walcząc o Jej wolność.
  4. Jak każdego roku w drugą niedzielę listopada, solidaryzujemy się z Kościołem prześladowanym w różnych częściach świata. Ofiarami do puszki wspieramy działalność organizacji „Kościół w potrzebie”.
  5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    poniedziałek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika;
    wtorek – wspomnienie pierwszych męczenników Polski;
    sobota – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.
  6. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest: „Niepodległość”.
  7. Przypominam o czuwaniu na Jasnej Górze w intencji powołań, za tydzień, w nocy z 18 na 19 listopada. Wyjazd o godz. 15.00, powrót następnego dnia około 8.00. Zapisy w zakrystii.
  8. Dziękuję Rodzinom za ich obecność na Mszy św. i przystąpienie do Komunii św. w dniu Nawiedzenia Figury Matki Bożej Fatimskiej.
  9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.