Ogłoszenia: 06.01.2019 – Uroczystość Objawienia Pańskiego

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz złożyły ofiarę 60zł.: Joanna Sobolewska, Maria Pikor, Danuta Pikor. Proszę, by kolejne rodziny podjęły troskę o naszą świątynię.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży św. Hiacynty i Franciszka Oliwii Rębisz (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę św. Królowej Jadwigi Anieli Kobylarz.
  3. W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ras i języków, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela. Ofiary z tacy zostaną przeznaczone na potrzeby misji. Zgodnie ze zwyczajem zabierzmy ze sobą pobłogosławioną kredę, aby oznaczyć drzwi naszych domów na znak przyjęcia Wcielonego Syna Bożego. Woń kadzidła niech napełni nasze mieszkania na znak, że wszystko w naszym życiu pragniemy czynić na większą chwałę Bożą.
  4. Na sumie spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.
  5. Za tydzień świętem Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny obchód Narodzenia Pańskiego. Pragnąc dzielić się radością z narodzenia Pana Jezusa serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na Jasełka w naszym kościele bezpośrednio po Mszy św. o 10.30.
  6. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, w tym tygodniu tematem numeru jest: „2019 Prognozy”.
  7. Dziękuję Rodzinom za ich obecność na Mszy św. i przystąpienie do Komunii św. w dniu Nawiedzenia Figury Matki Bożej Fatimskiej.
  8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli śp. Bogdan Kolasa i Maria Wargacka. Polecając ich dusze Miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...
  9. Ciąg dalszy wizyty duszpasterskiej:

od Sałek Stefan do Piróg Ryszard

od Olejarz Marek do Sądej Piotr