Ogłoszenia: 17.03.2019 – II Niedziela Wielkiego Postu

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę 60zł: Wiesław Skiba, Antoni Makowski, Zbigniew Kata. Proszę, by kolejne rodziny podjęły troskę o naszą świątynię.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży św. Barbary Krystyny Chudzik (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę św. Hiacynty i Franciszka Oliwii Rębisz.
  3. Dzisiejsza niedziela nazywana jest niedzielą „Ad gentes” i jest poświęcona modlitwie za misje i misjonarzy. Przy wyjściu ze świątyni można wesprzeć dzieło misyjne Kościoła.
  4. Przypominając, zachęcam do udziału w nabożeństwach:
    w piątki nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godzinie 17.00, a po nim Msza św.;
    w niedziele Gorzkie Żale o godz. 15.00, a bezpośrednio po nich Msza św.
    Zachęcam również, aby wpisywać się Księgi abstynenckiej, podejmując Wielkopostne postanowienie.
  5. We wtorek przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i patrona Kościoła.Jest to dzień modlitw za mężczyzn i ojców.
  6. „Baranek” na stół wielkanocny jest do nabycia w zakrystii.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, w tym tygodniu tematem numeru jest: „Misjonarze mocą Ducha”.
  8. Dyrektor Szkoły w Starym Narcie ogłasza nabór do przedszkola i zerówki.
  9. Bóg zapłać za ofiary na ogrodzenie: Joanna Kopeć i Dawid Cichoń 50zł., Maria Burdzy – Gwoździec 50zł.
  10. Módlmy się o dobre przeżycie Wielkiego Postu dla całej naszej parafii: Pod Twoją obronę…