Intencje Mszalne 05. 11 – 11. 11. 2018 r.

Poniedziałek

17.00  + Edwarda Szwed – od Marii i Tadeusza Szewc

+ Karola, za jego zm. rodziców: Marię i Michała – od Krystyny Stój

Wtorek

17.00  + Marię, Feliksa, Marysię Gil – od Zofii i Jana Gil

+ Antoniego, Bronisławę Sudoł, za zm. dziadków Sudołów – od Stefanii Sokołowskiej z USA

Środa

17.00  + Edwarda Szwed – od współpracowników Zakładu Solbet dział PO

+ Agnieszkę, Wawrzyńca Guściora, Helenę, Jana Sobolewskich – od Genowefy i Jana Sobolewskich

Czwartek

  8.00  + Antoniego, Bronisławę, Annę, Janinę, Artura – od Marii Makowskiej

+ Józefa Płaza (r.) – od syna Edwarda i Heleny Płaza

Piątek

17.00  + Edwarda Szwed – od Józefa Karaban

+ Jakuba, Katarzynę, za ich syna Józefa Piróg – od Władysławy i Stanisława Piróg

Sobota

17.00  + Marię, Michała Jaskot – od Zofii i Jana Gil

+ Janinę Chmura, Artura Kucharek, za zm. dziadków Gancarz – od Stefanii Sokołowskiej z USA

Niedziela

  8.00  + Edwarda Szewc – od Iwony Szewc

+ Emiliana Szwed – od Katarzyny i Józefa Kida z Łowisk

10.30  + Marię, Michała Byra – od Krystyny i Władysława Fila

15.00  + Ryszarda Chudzik (r.) – od siostry Grażyny z rodziną

Intencje Mszalne 29. 10 – 04. 11. 2018 r.

Poniedziałek

17.00  greg. 29 + Jana Sasiela – od Rodziny i uczestników pogrzebu

+ Walentego (25r.), Bronisławę Bieleń – od Marii i Adama Bieleń

Wtorek

17.00  greg. 30 + Jana Sasiela – od Rodziny i uczestników pogrzebu

+ Władysławę (r.), Józefa Fila, Zofię, Romana – od Mirosława Fila

Środa

17.00  + Mariana Krawiec (2r.) – od żony Genowefy

+ Stanisława, Józefa Fila – od Tadeusza i Renaty Fila

Czwartek

  8.00  + Rozalię, Józefa, Stanisława Tomczyk – od Marii i Edwarda Baran

10.30  + Walerię, Michała Kowal, Czesławę Pikor – od Fryderyka Pikor z Pniaków

+ Marię, Michała Jaskot, Franciszka Sudoł – od Emilii i Franciszka Dudzik

13.00  + Józefa, Stanisława Fila, Stanisławę, Stefana Zięba – od Anny Fila

Piątek

  9.00  + Józefa Dudzik – od córki Krystyny z mężem i dziećmi

17.00  + Stanisława, Józefa Fila, zm. z rodz. Zbyrów i Filów – od Marii i Jana Kopeć

+ Marię, Jana Krawiec, zm. z rodziny – od syna Mariana ze Stalowej Woli

Sobota

17.00  + Marię, Józefa Kobylarz – od Bożeny i Eugeniusza Kobylarz

+ Franciszka Sudoł – od Marii Sudoł

Niedziela

  8.00  + Franciszka (r.), Ewę Szot – od Reginy Szot z rodziną

+ Emiliana Szwed – od Zofii i Andrzeja Kołodziej z Krzywej Wsi

10.30  + Stefanię Panek, za jej zm. rodziców, za brata i bratanków, za zm. z rodziny Sudołów – od Roberta z rodziną

15.00  + Marka Jaskot – od żony i dzieci

Intencje Mszalne 22. 10 – 28. 10. 2018 r.

Poniedziałek

17.00  greg. 22 + Jana Sasiela – od Rodziny i uczestników pogrzebu

+ Józefa Dębiak – od Jana i Marii Ciupak oraz Carmine i Mirosławy Cosenza

Wtorek

17.00  + Czesława (r.), Marię, Antoniego Drelich – od córki Marty z rodziną

greg. 23 + Jana Sasiela – od Rodziny i uczestników pogrzebu

Środa

17.00  + Eugenię (r.), Władysława, Józefa Gil – od Marii i Krzysztofa Rębisz

greg. 24 + Jana Sasiela – od Rodziny i uczestników pogrzebu

Czwartek

17.00  greg. 25 + Jana Sasiela – od Rodziny i uczestników pogrzebu

+ Eugenię (r.), Władysława, Józefa Gil – od Grzegorza Rębisz z rodziną

Piątek

17.00  greg. 26 + Jana Sasiela – od Rodziny i uczestników pogrzebu

+ Agnieszkę, Wawrzyńca, Mieczysława Kobylarz, Józefa Sawickiego, Andrzeja Zięba, Anielę, Franciszka Puzio, Antoniego Puzio – od Krystyny Puzio z rodziną

Sobota

15.00 ślub Anna Kowal i Rafał Krawczyk

17.00  dziękczynno-błagalna w 10 rocznicę ślubu Sylwestra i Krystyny Jarosz,

z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę MBNP i łaskę zdrowia

greg. 27 + Jana Sasiela – od Rodziny i uczestników pogrzebu

Niedziela

  8.00  + Ludwika, Annę Szczęch – od Krystyny Stój

+ Tadeusza Byra – od rodziców

10.30  + Genowefę, Stanisława Straub – od syna Józefa z rodziną z USA

15.00  greg. 28 + Jana Sasiela – od Rodziny i uczestników pogrzebu

Intencje Mszalne 15. 10 – 21. 10. 2018 r.

Poniedziałek

17.00  + ks. Prałata – od Janiny

greg. 15 + Jana Sasiela – od Rodziny i uczestników pogrzebu

Wtorek

17.00  greg. 16 + Jana Sasiela – od Rodziny i uczestników pogrzebu

+ Józefa Dębiak – od Zbigniewa Maciąg z rodziną

Środa

17.00  + Rozalię, Stanisława Czochara – od Mariana Czochara

greg. 17 + Jana Sasiela – od Rodziny i uczestników pogrzebu

Czwartek

17.00  greg. 18 + Jana Sasiela – od Rodziny i uczestników pogrzebu

+ Kazimierza Sudoł (10r.) – od córki Józefy Bieńkowskiej z rodziną

Piątek

17.00  + Zofię Dul (1r.) – od córki Renaty z rodziną

greg. 19 + Jana Sasiela – od Rodziny i uczestników pogrzebu

Sobota

17.00  greg. 20 + Jana Sasiela – od Rodziny i uczestników pogrzebu

+ Józefa Dębiak – od Marii Puzio z rodziną

Niedziela

  8.00  + Emiliana Szwed – od rodziny Kidów

10.30  + Mariana Konefał – od Sylwestra Jarosz

+ Stanisława, Rozalię Czochara – od Władysławy Olejarz

15.00  greg. 21 + Jana Sasiela – od Rodziny i uczestników pogrzebu

Strona 7 z 35

Joomla template by Joomlashine.com