Ogłoszenia: 22.04.2019 – Poniedziałek Wielkanocny

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę 60zł.: Marian Wargacki, Andrzej Sudoł, Paulina Woś. Proszę, by kolejne rodziny podjęły troskę o naszą świątynię.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży św. Rity Genowefy Sobolewskiej (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę św. Teresy od Dzieciątka Jezus Bronisławy Szot.
  3. Tradycyjnie w dniu dzisiejszym wspieramy modlitwą i ofiarą na tacę KUL.
  4. Zachęcam do kontynuowania Nowenny do Bożego Miłosierdzia, w ciągu tygodnia 15 min. przed Mszą św. Przyszła Niedziela Miłosierdzia Bożego kończy oktawę Wielkanocy. W tym dniu rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia, zbiórka do puszek na dzieła Miłosierdzia. Po sumie udamy się na cmentarz, by za naszych zmarłych ofiarować Koronkę.
  5. Zachęcam do czytania Niedzieli, tematem numeru jest: Zmartwychwstanie.
  6. Składam serdeczne Bóg zapłać tym, którzy z dobrego serca, przez wiele godzin, bezinteresownie, przygotowywali dekoracje Grobu Pańskiego, Ciemnicy, wystroili kościół oraz zadbali o otoczenie: Beata Kowalska, Mirosław Bajek, Józef Piróg, Szczepan Kopeć, Ryszard Drelich, Jerzy Szwed.
  7. Bóg zapłać pani Organistce ze Scholą i naszym Zakrystiankom, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Druhom Strażakom dorosłym i młodszym, czytającym Mękę Pańską, dziewczętom niosącym obrazy i figury i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam pobożnie i uroczyście świętować.
    Serdeczne Bóg zapłać Różom Różańcowy, dzieciom i młodzieży, wszystkim, którzy trwali w Adoracji przy Panu Jezusie.
    Niech Zmartwychwstały Chrystus ubogaca Was za ten dar serca, a ja w imieniu nas wszystkich, składam serdeczne Bóg zapłać za stworzenie klimatu do modlitwy i przeżywania tych najważniejszych dla nas prawd wiary.