Ogłoszenia: 25.06. 2017 – XII Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i oraz złożyły ofiarę 120 zł. na część kwiatów: Teresa Perlich, Renata Fila, Maria Kopeć. Proszę, by w tym tygodniu o czystość naszej świątyni zatroszczyły się kolejne rodziny. Dziękuję również p. Danucie Bednarz za jej troskę o piękno dekoracji kwiatowej.
  2. We wtorek przeżywać będziemy Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msze Święte będą o godzinie 8.00, 10.30 (suma) i 18.00. Proszę, aby strażacy zajęli się prowadzeniem procesji po sumie; młodzież, która opiekuje się swoimi obrazami, figurami poniosła je podczas procesji; dzieci przyszły do sypania kwiatów.
  3. W liturgii będziemy jeszcze wspominać:
    w środę – św. Ireneusza, biskupa i męczennika;
    w czwartek – Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła.
  4. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest: Ubodzy – skarb Kościoła.
  5. Jubileusze małżeńskie w miesiącu czerwcu:
    57 rocznica: Kopeć Tadeusz i Władysława – Nowy Nart;
    51 rocznica: Makowski Zdzisław i Maria – Nowy Nart;
    50 rocznica: Konefał Marian i Stanisława – Łąkieć;
    45 rocznica: Sudoł Franciszek i Anna – Nowy Nart;
    45 rocznica: Sudoł Stanisław i Janina – Pniaki;
    30 rocznica: Szwed Edward i Bożena – Stary Nart.
  6. Porządki na cmentarzu (proszę zabierać wieńce, plastikowe wkłady).
  7. Bóg zapłać za ofiary na„nagrobek dla ks. Prałata” oraz na potrzeby parafii:
    Stanisław Puzio USA 100$, Marian Olejarz Gwoździec 200zł., Karolina i Tomasz Mierzwa Gwoździec 200zł., bezimienna USA 100$.