Ogłoszenia: 21.01. 2018 – III Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz złożyły ofiarę 60zł.: Elżbieta Chrząstek, Jadwiga Rębisz, Ewelina Piskorowska. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o czystość i piękno naszej świątyni.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus Bronisławy Szot, w następną niedzielę zapraszam Różę Matki Bożej Częstochowskiej Zofii Klecha.
  3. Dziś Mszą św. o godz. 12.00 rozpoczną się obchody jubileuszy małżeńskich, pamiętajmy w modlitwach o czcigodnych Jubilatach.
  4. W tym tygodniu patronują nam: w środę – św. Franciszek Salezy, biskup; w czwartek – św. Paweł, nawrócony prześladowca Kościoła; w piątek – święci Tymoteusz i Tytus, biskupi; w sobotę – bł. Jerzy Matulewicz, biskup.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, w tym tygodniu tematem numeru jest: „1. rocznica śmierci Heleny Kmieć”.
  6. W następną niedzielę zapraszamy na występ szkoły muzycznej z Jeżowego o godz. 10.30.
  7. Strażacy z OSP Nowy Nart proszą w wsparcie przy wypełnianiu PIT-ów.
  8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: na ogrodzenie Łukasz Serafin Nowy Nart 200zł.
  9. Módlmy się za nasze babcie i dziadków, zarówno żyjących, jak i zmarłych.