Intencje Mszalne 31. 12 – 06. 01  2019 r.

Poniedziałek

17.00  + Jakuba (r.), Emilię Książek, za zm. dziadków – od Anny i Stanisława Stec

+ ks. Prałata – od rodziny Dziurdź z Jeżowego

Wtorek

  8.00  + Józefa Bajek (r.), za jego zm. rodziców: Ewę i Jana – od Marii Bajek

greg. 1 + Ewę Stolarz – od dzieci

10.30  + za zm. rodziców z obu stron i za zm. z rodziny – od Anieli i Feliksa Kasica ze Stalowej Woli

15.00  + Antoniego, Bronisławę Sudoł – od Stanisława i Stanisławy Sudoł z USA

Środa

  8.00  + Marię Rębisz – od siostry Stefani

greg. 2 + Ewę Stolarz – od dzieci

Czwartek

  8.00  + ks. Prałata – od Janiny

greg. 3 + Ewę Stolarz – od dzieci

Piątek

  8.00  + Ewę Stolarz – od rodziny Lodarskich

greg. 4 + Ewę Stolarz – od dzieci

Sobota

  8.00  + Marka (r.), Barbarę, Stanisława Rębisz – od Anny Rębisz

greg. 5 + Ewę Stolarz – od dzieci

Niedziela

  8.00  + Marka Jaskot – od szwagra Grzegorza z rodziną

greg. 6 + Ewę Stolarz – od dzieci

10.30  + Piotra, Zofię Fila – od córki Krystyny Chrząstek

15.00  + Józefa Bajek – od Marii i Piotra Bajek

Intencje Mszalne 24. 12 – 30. 12. 2018 r.

Poniedziałek

  8.00  + Adama (r.), Marię Pikor – od Andrzeja z rodziną
+ ks. Prałata – od rodziny Stój

24.00  + Julię (r.), Bronisława Krawiec – od córki Anny z rodziną
+ ks. Prałata – od Danuty i Stanisława Bednarz

Wtorek

  8.00  + Józefę, Stanisława, Wawrzyńca Fila – od córki Marii i Józefa Pikor

10.30  + Stanisławę Klecha (r.) – od Doroty i Piotra Laufer z rodziną
+ Franciszka Sudoł (10r.) – od żony

Środa

  8.00  + Stefanię (r.), Władysława Sałek – od syna Wiesława z rodziną

10.30  + Eugeniusza Dul (20r.) – od córki Renaty z rodziną
+ Ewę Stolarz – od córki Marii z mężem i dziećmi

Czwartek

  8.00  + Emilię, Jana Wdowiak, Władysława Bajek – od Marii i Romana Wdowiak
+ ks. Prałata – od dyrektora, nauczycieli i pracowników Szkoły w Starym Narcie

Piątek

  8.00  + Henryka Panek, za zm. rodziców z obu stron i za zm. braci – od Anieli i Tadeusza Panek
+ ks. Prałata – od rodziców i uczniów Szkoły w Gwoźdzcu

Sobota

  8.00  + Marka Jaskot – od kolegi Józefa i Stanisławy Szczęch
+ ks. Prałata – od parafian z Cisowego Lasu

Niedziela

  8.00  + Ewę Stolarz – od syna Henryka z żoną Danutą i dziećmi
+ Władysławę Chudzik – od syna Henryka z rodziną

10.30  + Wiesławę Skiba, Pawła Sączawa – od Roberta z rodziną

15.00  + Marka Jaskot – od Zakładu Usług Leśnych Władysława Stanowskiego

Intencje Mszalne 17. 12 – 23. 12. 2018 r.

Poniedziałek

17.00  + Edwarda Szwed – od Marii Sudoł z rodziną z Kolanisk

+ Bolesława Fila – od kolegów zięcia z firmy Szawemaker

Wtorek

17.00  + Józefa Chudzik (2r.) – od rodziny

+ Szczepana, Annę, Michała, Jana, Marię Klecha, ks. Prałata – od Mariana i Zofii Klecha

Środa

17.00  + Stanisławę Smusz – od Ireny Tłusty

+ Władysławę Chudzik – od rodziny Chmurów z Sójkowej

Czwartek

  8.00  + Ewę Stolarz – od córki Elżbiety z dziećmi

+ Marię Sasiela – od uczestników pogrzebu

Piątek

17.00  + Stanisławę Smusz – od Władysławy i Tadeusza Kopeć

+ ks. Prałata – od dyrektora, nauczycieli, pracowników i uczniów Szkoły w Starym Narcie

Sobota

17.00  + Katarzynę, Jana, Józefa Kobylarz – od córki z rodziną

+ Jana Ryś – od uczestników pogrzebu

Niedziela

  8.00  + Józefa (r.), jego żonę Władysławę, za ich rodziców: Zofię, Romana – od Mirosława Fila

10.30  + Marka Jaskot – od kolegi Wiesława i Danuty wraz z dziećmi i chrześnicy Angeliki Szczęch

+ Ewę Stolarz – od wnuczka Arkadiusza z żoną i dziećmi

15.00  + za zm. z rodziny Jaskotów – od Józefy Sudoł

Intencje Mszalne 10. 12 – 16. 12. 2018 r.

Poniedziałek

17.00  + ks. Prałata – od Janiny

+ Bolesława Fila – od kolegów zięcia z firmy Szawemaker

Wtorek

17.00  + Piotra, Michała, Józefa Dudzik, Jana Sinko – od Emilii i Franciszka Dudzik

+ Stanisławę Smusz – od kuzynki Anny Rębisz

Środa

17.00  + Edwarda Szwed – od Mariusza i Iwony Bałut

+ Bolesława Fila – od kolegów zięcia z firmy Szawemaker

Czwartek

  8.00  + ks. Prałata – od Janiny

+ Ewę Stolarz – od uczestników pogrzebu

Piątek

17.00  + Edwarda Szwed – od Jacka i Małgorzaty Puzio z rodziną

+ Bolesława Fila – od Bronisławy i Romana Sidor z dziećmi

Sobota

17.00  + Jadwigę, Wawrzyńca, Józefa Gil – od Michała i Wiktorii Gil

+ Augustyna, Henryka – od Józefy Krawiec

Niedziela

  8.00  + Stanisławę Smusz – od Kazimiery Smusz

+ Karola, Marię Puzio, Rozalię Tomczyk – od Marii i Edwarda Baran

10.30  + Józefę, Stanisława, Wawrzyńca Fila – od Marii i Józefa Pikor

15.00  + Stanisława, Zofię Szmid – od Władysławy i Tadeusza Kopeć

Strona 5 z 35

Joomla template by Joomlashine.com