Intencje Mszalne 03. 12 – 09. 12. 2018 r.

Poniedziałek

17.00  + Stanisławę Smusz – od córki

+ Bolesława Fila – od kolegów zięcia z firmy SPI Szawemaker

Wtorek

17.00  + Edwarda Szwed – od Stanisława z rodziną

+ Józefa Sasiela (r.), jego żonę Marię, ich córkę Krystynę Narojek – od syna Aleksandra Sasiela z rodziną

Środa

17.00  + Stanisławę Smusz – od wnuczki Ireny z rodziną

+ Władysławę Chudzik – od siostry Zofii

Czwartek

  8.00  + Ewę Stolarz – od syna Stanisława z żoną i dziećmi

+ Mariana Krawiec – od uczestników pogrzebu

Piątek

17.00  + Edwarda Szwed – od rodziny Kwolków

+ Edwarda Rębisz, Stanisława Jarosz, ks. Prałata – od chrzestnej Zofii i Edwarda Jarosz

Sobota

  8.00  + Adama Guściora (r.), jego żonę Karolinę, ich syna Stanisława, wnuka Jerzego Guściora – od Stanisławy Konefał z rodziną

17.00  + Agnieszkę, Stanisława Kopeć, za ich rodziców – od Marii i Jana Kopeć

+ ks. Prałata – od rodziny Żak ze Starego Nartu

Niedziela

  8.00  + Edwarda Szwed – od Marii i Józefa Pikor

+ Emiliana Szwed – od sąsiadów

10.30  + Ewę Stolarz – od syna Jacka z żoną Lucyną i dziećmi

15.00  + Stanisławę Smusz – od wnuczki Iwony z rodziną

Intencje Mszalne 26. 11 – 02. 12. 2018 r.

Poniedziałek

17.00  + z rodz. Gilów, Stolarzów, Jaskotów, Skibów – od Zofii i Jana Gil

+ Bolesława Fila – od chrześnicy Doroty z mężem Andrzejem i rodziną

Wtorek

17.00  + Stanisławę Smusz – od syna i synowej

+ Edwarda Chudzik (r.), Genowefę, Stanisława, Tadeusza Chudzik, Ewę, Jana Chudzik – od Joanny i Pawła Chudzik

Środa

17.00  + Edwarda Szwed – od siostry Teresy z rodziną

+ Władysławę Chudzik – od siostry Zofii

Czwartek

  8.00  + z rodz. Sudołów – od Józefy Sudoł z USA

+ Bolesława Fila – od Aliny i Rafała Patro z dziećmi

Piątek

17.00  + Edwarda Szwed – od Michała Szewc z rodziną

+ Marię, Feliksa Gil – od Emilii i Franciszka Dudzik

Sobota

17.00  + Wiktorię, Kazimierza, Stanisława, Adama, Stanisława Tkaczyk, ks. Prałata – od Anieli i Antoniego Kobylarz

+ ks. Prałata – od Teresy Błądek z Jeżowego

Niedziela

  8.00  + Julię (r.), Bronisława Krawiec – od córki Anny z rodziną

+ Emiliana Szwed – od Zofii Szwed z rodziną

10.30  + Edwarda Szwed – od Stowarzyszenia ze Starego Nartu

15.00  + ks. Stanisława Capeckiego, ks. Mieczysława Tomonia – od Zofii i Jana Gil

Intencje Mszalne 19. 11 – 25. 11. 2018 r.

Poniedziałek

17.00  + Edwarda Szwed – od Ryszarda Szoster z Wierzchowisk

+ Wojciecha, Anielę Jarosz, za chrześniaka Stanisława Jarosz – od Edwarda i Zofii Jarosz

Wtorek

17.00  + Zbigniewa Szewczyk, za jego rodziców: Stefanię i Bronisława, ks. Prałata – od Anieli i Antoniego Kobylarz

o Boże błogosławieństwo, opiekę MBNP i łaskę zdrowia dla Dominiki Mycek

Środa

17.00  + Jana Bednarz (20 r.) – od rodziny

+ Władysławę Chudzik – od wnuków: Anny, Mateusza, Dominiki, Weroniki

Czwartek

  8.00  + Artura, Grzegorza, Stanisława, Czesława, Ireneusza – od Marii Makowskiej

+ Stefanię, Michała Dudzik – od Emilii i Franciszka Dudzik

Piątek

17.00  + Romana Szwed (r.), za jego rodziców: Katarzynę i Franciszka – od Zofii Wargackiej z rodziną

+ Wiktorię, Walentego Olejarz, Stanisława Jarosz – od Edwarda i Zofii Jarosz

Sobota

17.00  + Edwarda Szwed – od brata Józefa z rodziną

+ Tadeusza Kasica (r.) – od żony

Niedziela

  8.00  + Stefanię (r.), Stanisława Fila – od rodziny

+ Emiliana Szwed – od Siostry Felicjanki Władysławy

10.30  + Jana Rębisz (r.) – od koleżanek i kolegów z pracy córki Anny

15.00  + Józefę Kołodziej (r.) – od córki Marii z dziećmi

Intencje Mszalne 12. 11 – 18. 11. 2018 r.

Poniedziałek

17.00  + Edwarda Szwed – od współpracowników Zakładu Solbet dział PO

+ Bolesława Fila – od Krystyny i Józefa Kochanowicz z Woli Raniżowskiej

Wtorek

17.00  + Julię, Bronisława, Mariana Krawiec – od Zofii i Jana Gil

+ Stanisława Sasiela (25r.), za jego rodziców: Marię i Mariana – od Stefani Sasiela

Środa

17.00  + Edwarda Szwed – od współpracowników Zakładu Solbet dział PO

+ Stanisławę Fila (r.) – od syna Piotra z rodziną

Czwartek

  8.00  + Zofię Dul – od córki Marzeny z rodziną

+ ks. Prałata – od Janiny

Piątek

17.00  + Edwarda Szwed – od Rafała Szewc z rodziną

+ Zbigniewa Stanowskiego (4r.), Annę, Bronisława, Józefa Straub – od Antoniego i Danuty

Sobota

17.00  + Jana Rębisz (r.) – od syna Stanisława z rodziną

+ Ireneusza, Józefa, Eugenię Sokołowskich – od Stefanii Sokołowskiej z USA

Niedziela

  8.00  + Marię Szwed (r.), za jej rodziców: Agnieszkę i Jana – od córki Zofii Wargackiej z rodziną

+ Emiliana Szwed – od Marii i Władysława Rusin z Rzeszowa

10.30  + Zofię Dul (r.) – od Doroty i Piotra Laufer z rodziną

15.00  + Edwarda Szwed – od Danuty i Edwarda Pikor z rodziną

Strona 6 z 35

Joomla template by Joomlashine.com