Intencje mszalne 23 – 29 maja 2022 r.

Poniedziałek

18.00 O urodzaje, ochronę od kataklizmów i dobre zbiory oraz za zmarłe siostry z Róży św. Rity Heleny Płaza

+ Zdzisława Makowskiego od Anieli i Krzysztofa Panek

+ Krzysztofa Fila od uczestników pogrzebu

+ Piotra Bajek od uczestników pogrzebu

Wtorek

18.00 O urodzaje, ochronę od kataklizmów i dobre zbiory oraz za zmarłe siostry z Róży MBNP Władysławy Rembisz

+ Zdzisława Makowskiego od siostry Genowefy z synami

+ Krzysztofa Fila od uczestników pogrzebu

+ Piotra Bajek od uczestników pogrzebu

Środa

18.00 + Marię i Jana Rębisz oraz ich zmarłych rodziców od córki z Dęblina z rodziną

+ Zdzisława Makowskiego od Anny Fila z rodziną

+ Krzysztofa Fila od uczestników pogrzebu

+ Piotra Bajek od uczestników pogrzebu

Czwartek

18.00 O urodzaje, ochronę od kataklizmów i dobre zbiory oraz za zmarłe siostry z Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus Bronisławy Szot

+ Zdzisława Makowskiego od Walerii i Kazimierza Puzio

+ Krzysztofa Fila od uczestników pogrzebu

+ Piotra Bajek od uczestników pogrzebu

Piątek

18.00 + Adama, Walerię, Stanisława, Piotra i Bronisława od Czesławy i Jana Olejarz

+ Zdzisława Makowskiego od rodziny Sądejów

+ Krzysztofa Fila od uczestników pogrzebu

+ Piotra Bajek od uczestników pogrzebu

Sobota

9.00 + Józefa, Wandę i Stanisława Żak od Tomasza Żak z rodziną

+ Zdzisława Makowskiego od rodziny Kukawskich

+ Krzysztofa Fila od uczestników pogrzebu

+ Piotra Bajek od uczestników pogrzebu

Niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

8.00 Dziękczynna o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla osoby Bogu wiadomej

10.30 Msza Święta w intencji parafian

15.00 + Kazimierza Kosturek od Bronisławy Bednarz z rodziną

+ Zdzisława Makowskiego od druhów strażaków OSP Stary Nart

+ Krzysztofa Fila od uczestników pogrzebu

+ Piotra Bajek od uczestników pogrzebu

Intencje Mszalne 03. 06 09. 06 2019 r.

Poniedziałek

18.00 +Ewę Stolarz od Zofii i Stanisława Czochara

+ Franciszka Sudoł od żony

Wtorek

18.00 + Marka Jaskot (1r.) od żony i dzieci

+ Ewę Stolarz od rodziny Białas

Środa

18.00 + Marka Jaskot (1r.) od teściów Danuty i Andrzeja Stanowskich

+ Stanisława, Edwarda Klecha od zięcia Czesława Dul z rodziną

Czwartek

18.00 + Marię Krawiec (r.), Jerzego, Stanisława Guściora od Władysławy Rembisz

+ Stanisława Błądek od Siostry Heleny z rodziną

Piątek

18.00 + Bolesława Fila od rodziny Pustelaków

+ Marka Jaskot od chrześnicy Dominiki

Sobota

18.00 + Janinę, Zbigniewa Stanowskich od córki Marii i Mariusza Cebula z dziećmi

+ Franciszka Sudoł od córki Agnieszki z rodziną

Niedziela

8.00 + Zofię Lubecką od Stefanii i Józefa Sowa

10.30 + Antoniego Puzio od Ochotniczej Straży Pożarnej ze Starego Nartu

14.30 + Zofię, Michała, Józefa Puzio, Stanisławę Małecką, Marię, Michała Jaskot, Franciszka Sudoł od Genowefy i Edwarda Puzio

Intencje Mszalne 27. 05 – 02. 06  2019 r.

Poniedziałek

18.00  greg. 27 + Eugeniusza Szczęch – od żony i dzieci

+ Janinę Stanowską – od Henryka Pikor i Andrzeja Ozgi z rodzinami

Wtorek

18.00  greg.  28 + Eugeniusza Szczęch – od żony i dzieci

+ Janinę, Zbigniewa Stanowskich – od Władysława z rodziną

Środa

18.00  greg. 29 + Eugeniusza Szczęch – od żony i dzieci

+ Bolesława Fila – od chrześnicy Iwony z rodziną

Czwartek

18.00  greg. 30 + Eugeniusza Szczęch – od żony i dzieci

+ Stanisława Rębisz – od Lucyny i Edwarda Janiec z USA

Piątek

18.00  + Antoniego Puzio – od pracowników Firmy Izabella

+ Anielę Baran, Jana Bednarz – od Stefanii i Józefa Sowa

Sobota

18.00  + Marię Rębisz – od siostry Janiny i siostrzenicy z rodzina

+ Edwarda Klecha – od syna Tadeusza z rodziną

Niedziela

  8.00  + Franciszka, Zofię, Feliksa, Artura Makowskich i zm. z rodziny – od Zdzisława Makowskiego

+ ks. Prałata – od rodziny Dziurdź z Jeżowego

10.30  + Antoniego Puzio – od Lucyny i Stanisława Chudzik z rodziną

15.00  + Janinę (r.), Franciszka Fila – od córki Marii z rodziną

Intencje Mszalne 20. 05 – 26. 05  2019 r.

Poniedziałek

18.00  greg. 20 + Eugeniusza Szczęch – od żony i dzieci

+ Bolesława Fila – od siostry Stanisławy z mężem

Wtorek

18.00  greg.  21 + Eugeniusza Szczęch – od żony i dzieci

o Boże błogosławieństwo, opiekę MBNP i łaskę zdrowia dla Kingi i Klary w 18 rocz. urodzin – od mamy

Środa

18.00  greg. 22 + Eugeniusza Szczęch – od żony i dzieci

+ Bolesława Fila – od pracowników Solbet dział PO

Czwartek

18.00  greg. 23 + Eugeniusza Szczęch – od żony i dzieci

+ Stanisława Rębisz – od Anety Piróg z rodziną

Piątek

18.00  greg. 24 + Eugeniusza Szczęch – od żony i dzieci

+ Jadwigę,Marię, Piotra Sowa – od Stefanii i Józefa Sowa

Sobota

18.00  greg. 25 + Eugeniusza Szczęch – od żony i dzieci

+ Annę Makowską – Cieleń, Feliksa, Franciszka, Zofię Makowskich – od Jana Makowskiego

Niedziela

  8.00  + Antoniego Puzio – od Krystyny i Adama Gorczyńskich

+ Mariana Konefał – od Agnieszki z mężem

10.30  + greg. 26 + Eugeniusza Szczęch – od żony i dzieci

15.00  o Boże błogosławieństwo, opiekę MBNP i łaskę zdrowia dla Vanessy Vignale – od rodziny z USA

Strona 1 z 37

Joomla template by Joomlashine.com